Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket Haberleri
iyi kalite Havai Hat Yığınlama Ekipmanları satış için
iyi kalite Havai Hat Yığınlama Ekipmanları satış için
We have some compliments for your products: The goods is eye-catching Label is very clear Your production is fast and on schedule You are enthus

—— Ms. Yen Purchasing Executive

I would like to tell you that I have already begun to distribute the catalog on the Egyptian companies to transfer electricity and all the companies

—— Mr. Mostafa Abolila

We will try very hard to build the market for your products in Australia.

—— Mr. Simon Lush

Ben sohbet şimdi

Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD

1 2 3 4 5
Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD
şirket Workshop1 Workshop2 Workshop3 Workshop4

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Boyu
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 15000000-20000000
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 70% - 80%

Satış Sonrası Servis Garantisi

Satış sonrası servis, pazarlama ve satış işimizin önemli bir parçasıdır. Sunulan hizmetin kalitesi sadece şirket kredisini etkilemekle kalmayacak aynı zamanda ekipmanın emniyetli bir şekilde kullanılmasıyla da yakından ilişkili olacaktır. BOYU'nun itibarını korumak için, Ürün-Kalite Kanunu ile ilgili ulusal düzenlemelere titizlikle riayet edeceğiz ve misafirperver resepsiyon, hevesli hizmet, hızlı tepki ve hızlı çözüm ilkesiyle yüksek kalitede ürünler sunacağız. Satış sonrası servis çalışmalarını titizlikle titizlikle uygulayacağız ve müşterilerimize aşağıdaki şekilde taahhüt vereceğiz:

Eğitim kursları Boyu makinelerinden en iyi performansı alın

Boyu bir "basit üretici" değil - Boyu En iyi ortağınız! Profesyonel Grubumuz, bir ay boyunca tüm müşterilere teknik kurslar düzenleyerek uzmanlıklarını sunabilir ve konaklama sağlayabilir. Operasyondan bakıma, Boyu teknik eğitim kursları, farklı bilgi düzeylerine ve bir müşterinin ne tür bir amaca ulaşacağına göre de özelleştirilir.

Müşteri desteği Müşteri bizim önceliğimizdir

Temasımız, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve sizin tarafınızdan herhangi bir taahhütte bulunmaksızın, müşterilerimizin karşılaştığı sorunların üstesinden gelmek için elinden geleni yapacaktır. Boyu makineleri alan tüm müşteriler için tanıtım kursu planlandı, telefon veya posta yoluyla ücretsiz teknik destek veriyoruz. Ayrıca müşterilerimiz işletme ve bakım videolarını web sitemizden indirebilir.

  1. Normal çalışmayı sağlamak için ekipmanın kolayca zarar görebilecek bazı parçalarını sağlayacağız.
  2. Tasarım, imalat, fonksiyon veya prosedür gibi herhangi bir kalite problemi garanti süresi içerisinde meydana gelirse, BOYU tüm sorumluluğu üstlenecek ve meydana gelen tüm ekonomik kayıpları üstlenecektir.
  3. Garanti süresi içinde başka kalite sorunları ortaya çıkarsa, BOYU, alıcının bildirimini 24 saat içinde aldıktan sonra çevrimiçi video hizmeti sağlayacaktır.
  4. Garanti süresi içinde herhangi bir büyük kalite problemi ortaya çıkarsa, BOYU ayrıca alıcının bildirimini 48 saat içinde aldıktan sonra çevrimiçi video hizmeti de sağlayacaktır.
  5. BOYU, sistem işletiminde, ekipman bakımında kullanılan malzemeler ve yedek parçalar ile alıcıya ömür boyu uygun bir fiyat sağlayacak ve 7 gün kurye kapıyı garanti edecek.
İletişim bilgileri
Yixing Boyu Electric Power Machinery Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Green Lu

Tel: +86 18036062799

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)